kuvio5.png

Tiimi

Tavoitat meidät yhteisesti osoitteesta info@infine.fi tai suoraan etunimi.sukunimi@infine.fi

TS-2021-6.jpg

TIINA

SAUKKO

Toimitusjohtaja, Founder

tiina@infine.fi 

+358 40 509 5909 

  • LinkedIn
tuula2.png

TUULA

JOKIPALTIO

Founder
tuula@infine.fi
+358 40 775 0606

  • LinkedIn
Kristiina_Lahde.jpg

Kristiina Lähde

COO, interim CTO
kristiina@
infine.fi 

+358 40 568 5225

  • LinkedIn
katja.png

Katja

Lähde

Growth Hacker, 
Insight Manager

katja@infine.fi 
+358 50 461 8644

  • LinkedIn
elina.png

ELINA
KOSKIPAHTA

CMO

elina@infine.fi 

+358 40 551 2543

  • LinkedIn
Nella.png

Nella Suurhasko

Growth Hacker

nella@infine.fi 

+358 45 314 5900

  • LinkedIn
elska.png

elska

kolu

Sustainability Designer

elska@infine.fi 

+358 40 532 4432

  • LinkedIn
salla2.png

Salla Vasenius

Art Director

salla@infine.fi 

+358 40 728 6775

  • LinkedIn

Karoliina Virkkunen

Community Manager

karoliina@infine.fi 

+358 40 839 5205

  • LinkedIn
jemina-nylund-infine.png

Jemina
Nylund

Web Designer

jemina@infine.fi 

+358 50 361 1857  

  • LinkedIn
annukka.png

ANNUKKA
LEHTONEN

Key Account Manager

annukka@infine.fi 

+358 407 382 359

  • LinkedIn

Sonja ANToSALO

Customer Success Specialist

sonja@infine.fi 

+358 50 3558261

  • LinkedIn
satu nevalainen.png

Satu Nevalainen

Customer Success Specialist

satu@infine.fi 

+358 50 388 1055

  • LinkedIn

Soja

Heino

Experience Manager

soja@infine.fi 

+358 40 835 1195

  • LinkedIn
_DSC9879-2.jpg

Samuli Pahkala

IT Manager
samuli@infine.fi 

+358 400 794 175

  • LinkedIn
Anssi Rimpelä.jpg

Anssi Rimpelä

Media Designer,
Media Concepts

anssi.rimpela@uptolevel.com

+358 44 513 2012

  • LinkedIn

vastuullisuuspaneeli

Päivittäisessä työssä mukana olevien ihmisten lisäksi, Infinen toiminnan ytimessä on asiantuntijoista koostuva riippumaton Vastuullisuuspaneeli, joka  kuratoi Ostavastuullisesti.fi -sivustolle tulevat tuotteet.


Tutustu paneeliin

Hallitus

 Tutustu myös Infinen hallitukseen

Neuvonantajat

 Tutustu myös Infinen neuvonantajiin